Директор школи
Асланова Олена Василіївна
(учитель хімії)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Заступник директора
Шевченко Марія Миколаївна
(учитель англійської мови)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст першої категорії
Заступник директора
Скабьолкіна Ася Анатоліївна
(учитель української мови та літератури)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст вищої категорії
Педагог-організатор
Бородуліна Ганна Вікторівна
(учитель трудового навчання, основ здоров'я)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст першої категорії
Практичний психолог
Щербина Катерина Володимирівна
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст другої категорії
Учителі початкових класів
Сарбаш Олена Володимирівна
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст першої категорії
Ткачова Жанна Миколаївна
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст першої категорії
Ковальчук Алла Миколаївна
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст
Полтавська Олена Сергіївна
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст першої категорії
Просянок Алла Іванівна
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст першої категорії
Партакела Наталія Олександрівна
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст
Рассолова Оксана Валеріївна
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст першої категорії
Пономарьова Ольга Вікторівна
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст другої категорії
Учителі філологічноко циклу
Деревянко Олена Павлівна
(учитель української мови та літератури)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст другої категорії
Романенко Валентина Андріївна
(учитель української мови та літератури)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст другої категорії
Лісовська Тетяна Анатоліївна
(учитель української мови та літератури)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст другої категорії
Ткаченко Тетяна Леонідівна
(учитель української мови та літератури)
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст другої категорії
Карпенко Ольга Миколаївна
(учитель російської мови, зарубіжної літератури)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст першої категорії
Костюкова Юлія Олександрівна
(учитель російської мови, зарубіжної літератури)
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст другої категорії
Самойлова Лілія Миколаївна
(учитель англійської мови)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст першої категорії
Долгорукова Ольга Юріївна
(учитель англійської мови, основ здоров'я)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст другої категорії
Івлєва Ольга Вікторівна
(учитель музичного мистецтва)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст другої категорії
Учителі фізико-математичного циклу
Афанасьєва Наталя Володимирівна
(учитель математики)
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст
Карпенко Ольга Анатоліївна
(учитель математики, інформатики)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст другої категорії
Максимов Віктор Миколайович
(учитель фізики, математики)
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст
Учителі суспільно-історично
і природничого циклу
Хохлова Маргарита Семенівна
(учитель трудового навчання,
образотворчого мистецтва, креслення)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Медведєва Лідія Олександрівна
(учитель трудового навчання,
образотворчого мистецтва)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст
Чупіка Світлана Миколаївна
(учитель історії, правознавства)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
Федоренко Ганна Сергіївна
(вчитель біології та географії)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст першої категорії
Єфремова Юлія Геннадіївна
(учитель фізичної культури)
Кваліфікаційна категорія:
Спеціаліст першої категорії
Кулаковська Карина Леонідівна
(учитель фізичної культури)
Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст першої категорії